Like Suna acum   0332 411 808
0

STOC Calitatea 1 - Depozit Iasi

TipGrosime mmDimensiune panou mmCuloare RALNumar panouriPret mp
Perete PV st-st302700100090021 € 16,59
Perete PV st-st3040001000900246 € 16,59
Perete PV st-st3050001000900258 € 16,59
Perete PV st-st3060001000900288 € 16,59
Perete PV st-st3070001000900240 € 16,59
Perete PV st-st401490100090021 € 17,75
Perete PV st-st401490100090021 € 17,75
Perete PV st-st401870100090022 € 17,75
Perete PV st-st402070100090021 € 17,75
Perete PV st-st402100100090021 € 17,75
Perete PV st-st402580100090028 € 17,75
Perete PV st-st402900100090021 € 17,75
Perete PV st-st4035001000900222 € 17,75
Perete PV st-st403660100090021 € 17,75
Perete PV st-st403810100090021 € 17,75
Perete PV st-st4060001000900238 € 17,75
Perete PV st-st4060001000900254 € 17,75
Perete PV st-st4070001000900235 € 17,75
Perete PV st-st409000100090021 € 17,75
Perete PV st-st40135001000900298 € 17,75
Perete PV st-st501410100090021 € 18,89
Perete PV st-st501690100090021 € 18,89
Perete PV st-st501870100090022 € 18,89
Perete PV st-st502000100090023 € 18,89
Perete PV st-st502450100090021 € 18,89
Perete PV st-st502750100090021 € 18,89
Perete PV st-st503300100090021 € 18,89
Perete PV st-st503400100090021 € 18,89
Perete PV st-st503490100090021 € 18,89
Perete PV st-st5035001000900210 € 18,89
Perete PV st-st503900100090022 € 18,89
Perete PV st-st505000100080179 € 18,89
Perete PV st-st505000100090022 € 18,89
Perete PV st-st505180100090021 € 18,89
Perete PV st-st5060001000900215 € 18,89
Perete PV st-st506500100090024 € 18,89
Perete PV st-st50135001000900226 € 18,89
Perete PV st-st60990100090022 € 20,15
Perete PV st-st601090100090021 € 20,15
Perete PV st-st601350100090021 € 20,15
Perete PV st-st601370100090021 € 20,15
Perete PV st-st601500100090022 € 20,15
Perete PV st-st601800100090021 € 20,15
Perete PV st-st601930100090021 € 20,15
Perete PV st-st602500100090021 € 20,15
Perete PV st-st602500100090021 € 20,15
Perete PV st-st603000100090021 € 20,15
Perete PV st-st604150100090022 € 20,15
Perete PV st-st6060001000900221 € 20,15
Perete PV st-st6013500100090021 € 20,15
Perete PV st-st803000100090021 € 21,99
Perete PV st-st8050001000900210 € 21,99
Perete PV st-st8060001000900230 € 21,99
Perete PV st-st10050651000900614 € 24,99
Perete PV st-st1005000100090020 € 24,99
Perete PV st-st1006000100090028 € 24,99
Acoperis 5 cute302000100090021 € 17,79
Acoperis 5 cute302500100090021 € 17,79
Acoperis 5 cute3040001000900262 € 17,79
Acoperis 5 cute30400010009002105 € 17,79
Acoperis 5 cute3040001000801756 € 20,49
Acoperis 5 cute305000100090021 € 17,79
Acoperis 5 cute3050001000900238 € 17,79
Acoperis 5 cute3050001000801726 € 20,49
Acoperis 5 cute306000100090026 € 17,79
Acoperis 5 cute3060001000801712 € 20,49
Acoperis 5 cute3070001000900258 € 17,79
Acoperis 5 cute3070001000801757 € 20,49
Acoperis 5 cute402000100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute403500100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute404000100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute404000100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute40400010009002156 € 18,99
Acoperis 5 cute404670100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute405300100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute4060001000900223 € 18,99
Acoperis 5 cute406000100090021 € 18,99
Acoperis 5 cute406500100080171 € 18,99
Acoperis 5 cute407000100090023 € 18,99
Acoperis 5 cute503000100090022 € 20,25
Acoperis 5 cute504000100090028 € 20,25
Acoperis 5 cute504000100090020 € 20,25
Acoperis 5 cute5050001000900216 € 20,25
Acoperis 5 cute506000100090021 € 20,25
Acoperis 5 cute5070001000900220 € 20,25
Acoperis 5 cute507000100090021 € 20,25
Acoperis 5 cute602000100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute602000100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute603500100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute604000100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute604000100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute604000100090025 € 21,35
Acoperis 5 cute604000100080178 € 23,99
Acoperis 5 cute6050001000900248 € 21,35
Acoperis 5 cute605000100090022 € 21,35
Acoperis 5 cute6050001000801720 € 23,99
Acoperis 5 cute606000100090025 € 21,35
Acoperis 5 cute606000100090028 € 21,35
Acoperis 5 cute606000100080171 € 21,35
Acoperis 5 cute606000100090021 € 21,35
Acoperis 5 cute6060001000801734 € 23,99
Acoperis 5 cute607000100090022 € 21,35
Acoperis 5 cute6070001000900229 € 21,35
Acoperis 5 cute607000100090027 € 21,35
Acoperis 5 cute6070001000801729 € 23,99
Acoperis 5 cute1002500100090021 € 27,49
Acoperis 3 cute507000100090021 € 20,25

STOC Calitatea 1 - Depozit DN 1 Bucuresti - Ploiesti

TipGrosime mmDimensiune panou mmCuloare RALNumar panouriPret mp
Acoperis 5 cute306000100080175217,79
Acoperis 5 cute304000100080175617,79
Acoperis 5 cute306000100090024917,79
Acoperis 5 cute305000100090028817,79
Acoperis 5 cute305000100080174817,79
Acoperis 5 cute307000100080171017,79
Acoperis 5 cute307000100090029017,79
Acoperis 5 cute307000100090021117,79
Acoperis 5 cute30300010009002117,79
Acoperis 5 cute406000100090024218,99
Acoperis 5 cute407000100090029118,99
Acoperis 5 cute40700010009002518,99
Acoperis 5 cute404000100090026518,99
Acoperis 5 cute405000100090028718,99
Acoperis 5 cute406000100090024218,99
Acoperis 5 cute405000100090027218,99
Acoperis 5 cute40300010009002118,99
Acoperis 5 cute507000100090029920,25
Acoperis 5 cute506000100090026320,25
Acoperis 5 cute504000100090028320,25
Acoperis 5 cute504000100090023020,25
Acoperis 5 cute505000100090026120,25
Acoperis 5 cute506000100090023220,25
Acoperis 5 cute606000100080171821,35
Acoperis 5 cute604000100080173621,35
Acoperis 5 cute605000100080175621,35
Acoperis 5 cute6050001000900212221,35
Acoperis 5 cute607000100080173821,35
Acoperis 5 cute604000100090027421,35
Acoperis 5 cute607000100090022821,35
Acoperis 5 cute606000100090021321,35
Acoperis 5 cute60550010009002221,35
Acoperis 5 cute60600010009002621,35
Acoperis 5 cute60350010008017121,35
Acoperis 5 cute60600010008017121,35
Acoperis 5 cute60500010009002121,35
Acoperis 5 cute60500010009002221,35
Acoperis 5 cute60300010009002121,35
Acoperis 5 cute100600010009002227,49
Perete PV st-st304000100090025516,59
Perete PV st-st30700010009002116,59
Perete PV st-st3070001000900215316,59
Perete PV st-st305000100090023816,59
Perete PV st-st30500010009002116,59
Perete PV st-st30300010009002116,59
Perete PV st-st30480010009002116,59
Perete PV st-st406000100090023017,75
Perete PV st-st40600010009002617,75
Perete PV st-st40564010009002117,75
Perete PV st-st40250010009002117,75
Perete PV st-st40300010009002117,75
Perete PV st-st40295010009002117,75
Perete PV st-st40270010009002117,75
Perete PV st-st40288010009002117,75
Perete PV st-st40330010009002117,75
Perete PV st-st40325010009002117,75
Perete PV st-st40289510009002117,75
Perete PV st-st40155010009002717,75
Perete PV st-st40186010009002117,75
Perete PV st-st40188010009002117,75
Perete PV st-st40244010009002117,75
Perete PV st-st40286010009002117,75
Perete PV st-st40250010009002117,75
Perete PV st-st40299010009002117,75
Perete PV st-st40342010009002117,75
Perete PV st-st40150010009002217,75
Perete PV st-st40150010009002217,75
Perete PV st-st40186010009002117,75
Perete PV st-st40220010009002117,75
Perete PV st-st40190010009002117,75
Perete PV st-st40200010009002217,75
Perete PV st-st40213010009002117,75
Perete PV st-st40215010009002217,75
Perete PV st-st40223010009002117,75
Perete PV st-st40245010009002117,75
Perete PV st-st40250010009002117,75
Perete PV st-st40363010009002117,75
Perete PV st-st40370010009002117,75
Perete PV st-st40411010009002117,75
Perete PV st-st40412010009002117,75
Perete PV st-st40419010009002117,75
Perete PV st-st40420010009002117,75
Perete PV st-st40443010009002117,75
Perete PV st-st40450010009002117,75
Perete PV st-st40134010009002117,75
Perete PV st-st4083010009002117,75
Perete PV st-st4074010009002117,75
Perete PV st-st4069010009002117,75
Perete PV st-st4062010009002117,75
Perete PV st-st401350010009002017,75
Perete PV st-st506000100090026818,89
Perete PV st-st50205010009002118,89
Perete PV st-st50191010009002118,89
Perete PV st-st50200010009002118,89
Perete PV st-st50470010009002118,89
Perete PV st-st50530010009002318,89
Perete PV st-st50600010009002418,89
Perete PV st-st5079010009002118,89
Perete PV st-st5050010009002118,89
Perete PV st-st501350010009002218,89
Perete PV st-st50550010009002218,89
Perete PV st-st50590010009002118,89
Perete PV st-st50320010009002118,89
Perete PV st-st50310010009002118,89
Perete PV st-st50305010009002118,89
Perete PV st-st50300010009002318,89
Perete PV st-st50300010009002218,89
Perete PV st-st50290010009002218,89
Perete PV st-st50250010009002118,89
Perete PV st-st50240010009002118,89
Perete PV st-st50225010009002118,89
Perete PV st-st50200010009002218,89
Perete PV st-st50150010009002718,89
Perete PV st-st50150010009002118,89
Perete PV st-st50606010009002118,89
Perete PV st-st50525010009002418,89
Perete PV st-st50480010009002118,89
Perete PV st-st50460010009002118,89
Perete PV st-st50405010009002518,89
Perete PV st-st50400010009002118,89
Perete PV st-st50366010009002118,89
Perete PV st-st50287010009002118,89
Perete PV st-st50275510009002118,89
Perete PV st-st50238010009002118,89
Perete PV st-st50237010009002118,89
Perete PV st-st50236010009002118,89
Perete PV st-st50235010009002118,89
Perete PV st-st50227010009002118,89
Perete PV st-st50215010009002118,89
Perete PV st-st50206010009002318,89
Perete PV st-st50205010009002118,89
Perete PV st-st606000100090021220,15
Perete PV st-st60249010009002120,15
Perete PV st-st60290010009002120,15
Perete PV st-st60246010009002120,15
Perete PV st-st60360010009002220,15
Perete PV st-st60385010009002220,15
Perete PV st-st60180010009002320,15
Perete PV st-st601720100090021020,15
Perete PV st-st60600010009002120,15
Perete PV st-st60450010009002220,15
Perete PV st-st60390010009002120,15
Perete PV st-st60380010009002120,15
Perete PV st-st60350010009002720,15
Perete PV st-st60330010009002320,15
Perete PV st-st60328010009002220,15
Perete PV st-st60200010009002620,15
Perete PV st-st60187010009002120,15
Perete PV st-st60175010009002120,15
Perete PV st-st60173010009002120,15
Perete PV st-st60150010009002220,15
Perete PV st-st60152010009002120,15
Perete PV st-st100500010009002124,99
Perete PV st-st100600010009002124,99

st-st

standard exterior standard interior

st-pli

plisse exterior standard interior

st-lis

lis exterior standard interior

lis-pli

plisee exterior lis interior

lis-lis

lis exterior lis interior

PA PV

prindere ascunsa prindere vizibila

Stoc categoria 1:

Pentru cantitati cuprinse între 50 – 100 mp se ofera un discount de minim 0,30 euro/mp.

Pentru cantitati cuprinse între 100 – 200 mp se ofera un discount de minim 0,50 euro/mp.

Pentru cantitati mai mari de 300 mp se ofera un discount de minim 0,70 euro/mp.

Preturile sunt exprimate în Euro, nu contin TVA si se calculeaza la cursul BNR din ziua întocmirii facturii de livrare a marfii.

Verifica si Stoc categoria 2